Розклад роботи гуртків Палацу на ІI півріччя 2017/2018 навчального року з 01.09.2017
Назва гуртка Керівник Каб Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.
ХОРЕОГРАФІЧНІ ГУРТКИ
Ансамбль бального танцю «Натхнення» Самойленко Олександр Юрійович 37 18.00-20.00 18.00-20.00 18.00-20.00 19.00-21.00
Танцювальний центр «STYLE» Смірнов Дмитро Євгенійович 4, 4а 18.30-20.30 18.00-20.00 18.30-20.30 18.00-20.00 18.30-20.30
Танцювальний центр «STYLE» Смірнова Єлизавета Андріївна 4 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00
Хореографічний ансамбль «Акварельки» Животченко Ігор Миколайович 23 17.00-19.00 19.00-21.00 16.30-18.30 16.30-18.30 15.00-17.00 17.00-19.00
Хореографічний ансамбль «Акварельки» Животченко Ірина Сергіївна 23 17.00-18.00 18.00-19.00 19.00-21.00 17.00-19.00 17.00-18.00 18.00-19.00 17.00-19.00 19.00-21.00 19.00-21.00
Хореографічний ансамбль «Свято» Животченко Ігор Миколайович 23 18.30-20.30 18.30-20.30 19.00-21.00
Хореографічний ансамбль «Радість» Кречетова Галина Володимирівна 7 14.30-16.30 16.30-18.30 18.30-20.30 14.30-16.30 14.30-16.30 16.30-18.30 18.30-20.30 11.30-13.30 13.30-15.30 15.30-17.30 17.30-19.30
Хореографічний ансамбль «Радість» Кречетова Поліна Григорівна 5 14.30-16.30 16.30-18.30 18.30-20.30 14.30-16.30 16.30-18.30 18.30-20.30 9.30-11.30 11.30-13.30 13.30-15.30
Хореографічний ансамбль «Айріс» Любчак Ксенія Олегівна 44 16.30-18.30 16.30-18.30 18.30-20.30 16.30-18.30 16.30-18.30 18.30-20.30 16.30-18.30 16.00-18.00 18.00-20.00
Хореографічний ансамбль «Рум'яні щічки» Погребська Тетяна Михайлівна 44 17.30-18.30 18.30-19.30 18.30-20.30 17.30-18.30 18.30-19.30 18.30-20.30
Вокально-хореографічний ансамбль «АУ» Бер Людмила Вікторівна 35 16.30-17.00 16.30-17.00
Вокально-хореографічний ансамбль «АУ» Бер Валерія Олександрівна 35 17.00-17.30 17.30-18.00 17.00-17.30 17.30-18.00
Гурток брейк-дансу «Мотор-шоу» Мотошков Олександр Володимирович 17 17.00-19.00 19.00-21.00 17.00-19.00 16.00-18.00 19.00-21.00 12.00-14.00 17.00-19.00
Спортивний клуб «Рапід» Гуменюк Сергій Володимирович 1 18.00-20.00 18.00-20.00 18.00-20.00 18.00-20.00 18.00-20.00
Східна красуня Маслова Людмила Олександрівна 38 18.00-20.00 18.00-20.00
ВОКАЛЬНІ ГУРТКИ
Вокальний гурток «Експрес і Я» Симоненко Марина Олександрівна 25 17.00-19.00 19.00-21.00 17.00-18.00 18.00-20.00 17.00-19.00 19.00-21.00 17.00-18.00 18.00-20.00 17.00-19.00 19.00-21.00 13.00-15.00
Театр пісні «Експресія» Доро Юлія Михайлівна 24 14.00-16.00 16.00-18.00 18.00-20.00 14.00-16.00 16.00-18.00 18.00-20.00 14.00-16.00 16.00-18.00 18.00-20.00
Вокальний гурток «Пантери» Поплавський Іван Володимирович 10 15.00-17.00 17.00-19.00 15.00-17.00 17.00-19.00 14.00-16.00 16.00-18.00
Вокально-інструментальний ансамбль Поплавський Іван Володимирович 10 19.00-21.00 19.00-21.00 18.00-20.00
ТЕАТРАЛЬНІ ГУРТКИ
Театр-студія «Дитячий квартал» Валова Олена Василівна 20 16.00-18.00 18.00-19.00 19.00-21.00 15.30-17.30 17.30-19.30 16.00-18.00 18.00-19.00 19.00-21.00 9.00-11.00 11.00-13.00 13.00-15.00 15.00-17.00
Ляльковий гурток Яровинська Валентина Михайлівна 29 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00 11.00-13.00 13.00-15.00 15.00-17.00
ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНІ ГУРТКИ
Гурток ОТМ «Джерельце» Сторожук Віра Миколаївна 27 15.00-17.00 17.00-19.00 19.00-21.00 15.00-17.00 17.00-19.00 19.00-21.00 12.00-14.00 14.00-16.00
Студія декоративного мистецтва «ДеАртіс» Астапова Вікторія Леонтіївна 21 18.00-21.00 16.00-18.00 17.00-20.00 16.00-18.00 18.00-21.00 9.00-12.00 12.00-14.00 14.00-17.00
«Бісерні візерунки» Федько Ія Вікторівна 19 15.00-17.00 17.00-19.00 15.00-17.00 17.00-19.00 15.00-17.00 17.00-19.00
Гончарство Ніколаєнко Юрій Іванович 21 15.30-17.30 15.30-17.30
Виготовлення сувенірів (Малятко) Моцар Леся Леонідівна 22 11.00-13.00 14.00-16.00 16.00-18.00 11.00-13.00 14.00-16.00 16.00-18.00
Писанкарство Кучмій Анастасія Леонідівна 27 15.00-17.00 17.00-19.00 15.00-17.00 17.00-19.00 15.00-17.00 17.00-19.00 12.00-14.00 14.00-16.00 16.00-18.00
Прикладні мистецтва Гладченкова А.О. 19 17.00-19.00 17.00-19.00
СПОРТИВНІ ГУРТКИ
Таеквон-до Таранін Володимир Степанович 9 15.00-17.00 17.00-19.00 19.00-21.00 15.00-17.00 17.00-19.00 19.00-21.00 9.00-11.00 11.00-13.00 13.00-15.00
Шахи Кагаян Борис Левонович 26 15.00-18.00 18.00-20.00 18.00-20.00 15.00-18.00 18.00-20.00
Шашки Шапунов Олег Якович 26 14.00-17.00 16.00-19.00 15.00-18.00
СОЦІАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ТА ГУМАНІТАРНІ ГУРТКИ
«Дошкільня» Беженова Світлана Валентинівна 14 18.00-19.00 18.00-19.00
Супер-діти Федотова Галина Сергіївна 42 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00
Лідер Беженова Світлана Валентинівна 13 17.30-20.30 14.30-17.30 14.30-17.30 12.00-15.00
Кiлькiсть переглядiв: 653

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.