/Files/images/arton306.jpg


/Files/images/2021-2022/канікули.jpg


Пам'ятка на літні канікули

Зберегти життя під час війни

Як зберегти життя в місті, де йдуть бойові дії: пам'ятка

  1. Найбезпечніше місце у квартирі за двома несучими стінами. Перша стіна приймає на себе удар, а друга захищає від уламків, які потрапляють у квартиру.
  2. Найнебезпечніші поверхи в будинку – перший та останній. Верхні поверхи найчастіше страждають від ракетних ударів, а нижні небезпечні під час вуличних боїв.
  3. Найкраще облаштувати житловий модуль у коридорі. Забезпечте його від дзеркал та оточіть конструкціями, які дозволять пом'якшити удар.
  4. Під час обстрілів та вибухів біля вашого будинку не можна ходити по квартирі. Весь час необхідно проводити у житловому модулі.
  5. Повітряну тривогу найкраще перечекати у тамбурі чи внутрішньому коридорі. Ці місця найбезпечніші у будинку.
  6. Якщо в місті йдуть активні обстріли та бойові дії, краще зняти внутрішні двері з петель. Також потрібно зняти двері з дзеркалами.
  7. Не використовуйте для укриття підвали, гаражі та приміщення, які не пристосовані для цього.
  8. Перевірте, чи відповідає бомбосховище всім вимогам. Чи є в ньому автономна подача повітря та води, а також кілька різних виходів.
  9. Не знімайте відео під час обстрілів та бомбардування.
  10. Бережіть заряд телефону та постійно заряджайте його. У разі відключення електроенергії, ви можете надовго залишитися без цієї можливості, а тримати зв'язок із зовнішнім світом життєво необхідно. Якщо у вас кілька телефонів, користуйтесь лише одним, а заряд інших бережіть.
  11. Випишіть на листочок важливі для вас номери телефонів. Тримайте їх при собі у тривожній валізі.
  12. Завжди будьте одягнені та готові до того, що доведеться швидко покидати приміщення. Тримайте при собі тривожну валізу

/Files/images/2021-2022/1.jpg

/Files/images/2021-2022/2.jpg

/Files/images/2021-2022/3.jpg

/Files/images/2021-2022/4.jpg

/Files/images/2021-2022/5.jpg


Проведення тренування з відпрацювання дій по інструкції з питань евакуації в КЗ ПДЮТ ІСТОК

Дата проведення тренування 31.08.2023

Тривалість тренування 10 хвилин.

Керівник тренування Жуганець Е. А До тренування залучались: Педагогічних працівників 24, іншіх працівників _10. Час евакуації_ 3 хвилин,45 секунд. Під час проведення тренування випадків порушення правил охорони праці та пожежної безпеки не було.

/Files/images/IMG_3089.JPG /Files/images/IMG_3092.JPG


Довідка про стан роботи з охорони праці у комунальному закладі «Палац дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» у 2017 році.


Довідка з профілактичної роботи з питань запобігання всім видам дитячого травматизму в закладі у 2016/2017 навчальному році.

22 вересня у ПДЮТ "ІСТОК" відбулися тренувальні навчання з евакуації людей з приміщення під час пожежної тривоги. Адміністрація Палацу висловлює подяку керівникам гуртків та батькам вихованців за оперативне та якісне проведення заняття.

/Files/images/0-02-05-21ec6b4db26749be6c858b8db366e738039122862bb225136ca8079bc04e30df_full.jpg/Files/images/0-02-05-f77a13d219af305bdd62dc26ea648cd9d28656cf945793c1cd8899ef43105846_full.jpg


Довідка з профілактичної роботи з питань запобігання всім видам дитячого травматизму в закладі у 2015/2016 навчальному році.


13 квітня 2016 року у Палаці відбулося практичне заняття з цивільного захисту (евакуація). На занятті була присутня Дворник Олена Михайлівна, спеціаліст Управління освіти адміністрації Індустріального райну Харківської міської ради.


ХХІ століття, на відміну від попереднього, буде ще більш науково-технічно прогресивним. І цей прогрес несе з собою як багато позитивного, так і цілий ряд небезпек техногенного, природного, біологічного характерів тощо. Основне завдання сім’ї, навчального закладу - виховання з раннього дитинства громадянина, який здатний самостійно й свідомо протистояти небезпекам різного характеру, що дозволить йому активно брати участь у суспільному житті, відстоювати основні принципи безпечного життя, діяльності та відпочинку. Діти повинні знати про світ небезпек, який їх оточує, мінімізувати можливий ризик, жити в гармонії з собою та з природою. В основі терміну ''безпека життєдіяльності'' лежить співвідношення ''людина–середовище проживання''.
Частіше жертвами нещасних випадків, аварій, стихійних лих стають діти. Як правило, вони не знають елементарних правил поведінки або просто бездумно та безпечно поводять себе на вулиці, на воді, під час купання, на дорозі, в побуті тощо. Разом з тим вони і самі створюють небезпечні ситуації. Щоб протистояти такому явищу в суспільстві, треба змінити наше ставлення до нещасних випадків, озброївши підростаюче покоління певним багажем знань, забезпечивши сприятливі умови для життя, навчання, відпочинку.
Термін“травма”означає тілесне пошкодження при пораненні. Пошкодження, які повторювались у певній групі населення, називаються травматизмом.
Під дитячим травматизмомслід розуміти сукупність раптово виниклих ушкоджень серед дітей різного віку. Травми серед дітей, на жаль, зустрічаються досить часто і мають багато особливостей.За місцем виникнення травматизм поділяють на:побутовий;
транспортний;
шкільний;
спортивний.
Найчастіше зустрічається побутовий травматизм.Побутовий травматизм - це ушкодження, які діти отримали вдома: у квартирі, у дворі чи в саду. Ушкодження при цьому найрізноманітніші, але найнебезпечніші з них це опіки полум’ям, хімічними речовинами і падіння з висоти.Принципи запобігання побутового травматизму різноманітні, але головною і надійною з них є постійна турбота дорослих про безпеку дітей вдома.Старші систематично повинні виховувати в дітях обачливість і обережність, особливо при поводженні з вогнем і небезпечними приладами. Потрібно застерігати дітей від пустощів на балконах, драбинах, деревах.Разом з тим батьки ні в якому разі не повинні забороняти дітям гратися в рухливі ігри, сковувати їх безперервними заборонами та обмеженнями: все потрібно робити помірковано, щоб не образити і не принизити дитину.Найвищий відсоток смертності після причинених травм від автомашин, автобусів, тролейбусів, потягів та інших видів транспорту. І знову ж таки, головними причинами є недоглянутість дітей на вулиці, по дорозі до школи, а також у години дозвілля. Призводить до цього незнання дітьми правил вуличного руху, порушення правил користування транспортом.Надзвичайно небезпечно кататись дітям на велосипедах, мопедах, моторолерах, скутерах, якщо вони не склали відповідних екзаменів на право водіння. Дорослим ні на мить не можна забувати, що діти схильні наслідувати їх.
Шкільний травматизмдіти отримують під час перерв, у класах, коридорах. Як і при будь-яких видах дитячого травматизму, у даному разі при плануванні профілактичних заходів треба керуватись двома основними принципами: чітко налагоджена організація трудового процесу і висока освітньо-виховна робота.В кожному кабінеті є правила техніки безпеки при різних видах робіт. На початку кожного уроку потрібно їх повторювати. Діти повинні усвідомлювати, що під час виробничого навчання треба бути надзвичайно уважними, зібраними, ретельно виконувати всі настанови учителя, строго дотримуватись техніки безпеки.
Спортивний травматизмФізкультура і спорт є могутнім засобом зміцнення організму і фізичного розвитку дітей, але це тільки при вмілому і правильно організованому занятті спортом. Але, на превеликий жаль, дитячих спортивних закладів поки що недостатня кількість і до того ж не всі батьки розуміють їх користь, вважаючи що дитина може займатися спортом і без тренера. Тому багато підлітків грають у футбол, хокей, їздять на велосипедах без старших досвідчених товаришів. Або обирають місця, не зовсім придатні для ігор, а часто і небезпечні: річки, захаращені двори, глибокі водойми, пустища. При неорганізованому занятті спортом трапляється найбільше спортивних ушкоджень.Тому батьки повинні якомога раніше залучати дитину до занять у спортивних добровільних товариствах, на стадіонах. Цим вони не тільки загартують дитину, а й вбережуть від страшної небезпеки.
Вуличний травматизмза своїм характером дуже подібний до побутового. Це ушкодження, яких зазнають на вулиці.

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА
ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ
ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ
ПАМ'ЯТКА НА ОСІННІ КАНІКУЛИ
ПАМ'ЯТКА НА ЗИМОВІ КАНІКУЛИ
ПАМ'ЯТКА НА ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ
ПАМ'ЯТКА НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ

Кiлькiсть переглядiв: 1553

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.